photodune-6670322-typewriter-m-480x480فناوري نوين ارتباطات و اطلاعات، با متحول ساختن ابزارها و امکانات, تولید محصولات الکترونیکی را دگرگون ساخته و اشکال تازه ای از آنرا پدید آورده است که به نوبه خود مراکز جدیدی از این نسل را شکل داده است. در این میان رسانه های مبتنی بر فناوری نوین ارتباطات و اطلاعات با ایجاد بستر نشر محتوا و تعامل دوسویه بسیار ساده ، فضايي استثنايي براي خلق آثار، تعامل علمی و اطلاع رسانی و اطلاع یابی برای عموم مردم پديدآورده است.

ایجاد بستر های مناسب جهت تولید سامانه های الکترونیکی فوق پیشرفته , سیستم های اتوماسیون پیشرفته و هوشمند , سیستم های اطلاعات جغرافیایی و ایجاد بسترهای مناسب جهت پیاده سازی شبکه های داخلی و .... از جمله دستاوردهایی است که گروه داده ورز پیوند توانسته است با در دست داشتن مهندسین و متخصص در حوزه فناوری ارتباطات و اطلاعات همواره در کنار صنایع و سازمان های بزرگی همچون فولاد , خودروسازی و شهرداری ها , و ارگان های مالی همچون سازمان بورس و ...به عنوان ابزاری برای برآورده سازی نیازهای اطلاع رسانی فعالیت داشته باشد.


محصولات 

گروه داده ورز پيوند با توليد دو محصول با عناوين پژوهشيار و پويه نما اقدام به سرويس دهي به سازمانهايي همچون شهرداريها و دانشگاهها و مراكز پژوهشي نموده است. اين محصولات در مراكزي كه در ليست مشتريان قابل مشاهده است در حال سرويس دهي به مشتريان مي باشد. 


دانش بنيان

گروه داده ورز پيوند جزو شركتهاي دانش بنيان مستقر در شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان مي باشد و داراي گواهي فناوري در راستاي محصولات شركت مي باشد.